+ 48 61 815 20 17 tprofile@tprofile.pl

‹   SYSTEMY WIBRACYJNE

Sterowanie

DynaTronic Corporation DTC zapewnia najnowocześniejsze systemy sterowania wibracji oraz systemy pomiarowe wibracji.

Sterownik wibracji VENZO 800 umożliwia wykonywanie bardzo szerokiego spektrum profili drgań w tym: losowy, sinusoidalny, udary klasyczne, RSTD, SRS, SoR, SoS, RoR , SRoR, TTH i FDR oraz inne aplikacje pomocnicze. Posiada od 1 do 16 kanałów pomiarowych lub wielokrotność 16 kanałów. Każdy moduł drgań zapewnia podstawowe i opcjonalne funkcje, dzięki czemu można w sposób elastyczny dostosować realizowane profile drgań do wymagań wielu norm różnych branży. Prosta obsługa, bogata ilość funkcji sterowania, ulepszone funkcje analizy i raportowania, łatwość aktualizacji oprogramowania oraz wysoka niezawodność i jakość powodują że sterownik VENZO 800 doskonale współpracuje z systemami wibracyjnymi TIRA.

Jeśli istnieje potrzeba analizy większej ilość kanałów pomiarowych lub wieloosiowego sterowania wibracjami, możemy zaoferować Państwu rodzinę sterowników MIMO w których do dyspozycji mamy 128 kanałów pomiarowych i 16 sterujących.

Tprofile Marcin Kościelak

ul. Krótka 13,

62-007 Biskupice

tel: + 48 61 815 20 17

e-mail: tprofile@tprofile.pl

Partnerzy

   

Jak możemy pomóc?

© 2020 tprofile

Serwis wykorzystuje pliki cookies - tzw. “ciasteczka”. Jeśli nie zgadzasz się na ich wykorzystanie - nie korzystaj z serwisu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności. Wypełniając formularze zawierające Twoje dane osobowe - wyrażasz zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora. Masz prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych. Dane mogą być wykorzystywane do świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego, więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

branding & webdesign by dpistudio.pl