+ 48 61 815 20 17 tprofile@tprofile.pl

Serwis

Nasze pasje techniczne realizujemy nie tylko dostarczając nowe urządzenia, ale dbając również o ich nienaganny stan techniczny w czasie eksploatacji. Możliwości techniczne wiedza oraz doświadczenie pozwalają nam naprawiać, modernizować oraz instalować dowolne komory testowe.

Nasze zaplecze techniczne oraz autoryzacja producenta umożliwiają nam budowanie dużych i skomplikowanych projektów w zakresie testów kalorymetrycznych, komór do badania emisji spalin czy komór próżniowo termicznych w Polsce i zagranicą. W ciągu ostatnich 20 lat spędziliśmy wiele tygodni w fabryce producenta, dzięki czemu zdobyliśmy unikalną wiedzę, która umocniona setkami przeprowadzonych instalacji, powoduje, że nasz serwis działa szybko i precyzyjnie. Posiadamy również możliwość projektowania i wykonania dedykowanego osprzętu do komór klimatycznych. Dysponujemy zapleczem produkcyjno-warsztatowym pozwalającym na budowanie własnych specjalistycznych stanowisk testujących.

W celu zapewnienia naszym klientom szybkiego dostępu do części zamiennych nieustannie rozbudowujemy zaplecze magazynowe i poszerzamy sieć dostawców.

Dzwoniąc na nr 603 406 200 uzyskacie Państwo pomoc techniczną w rozwiązaniu nagłych problemów. Jeśli Państwa komora wyposażona jest w funkcję MyAngel  jesteśmy w stanie diagnozować Państwa urządzenia zdalnie.

Posiadamy możliwości techniczne serwisowania komór klimatycznych dowolnych marek.

Jako autoryzowany serwis ACS w Polsce wykonujemy:

  • dowolne serwisy komór ACS,
  • kalibracje/wzorcowania komór
  • okresowe przeglądy techniczne,
  • badanie szczelności układów chłodniczych
  • szkolenia z zakresu obsługi i eksploatacji komór,
  • modernizacje sterowania oraz konwersje czynników chłodniczych w starszych urządzeniach,
  • adaptacje istniejących komór do nowych aplikacji np. testy UV, przepusty mechaniczne, przepusty elektryczne, dodatkowe oprzyrządowanie specjalistyczne projektowane dla danej aplikacji itd.

 

Napisz do nas

Rodzaj przeglądu

Tprofile Marcin Kościelak

ul. Krótka 13,

62-007 Biskupice

tel: + 48 61 815 20 17

e-mail: tprofile@tprofile.pl

Partnerzy

   

Jak możemy pomóc?

© 2020 tprofile

Serwis wykorzystuje pliki cookies - tzw. “ciasteczka”. Jeśli nie zgadzasz się na ich wykorzystanie - nie korzystaj z serwisu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności. Wypełniając formularze zawierające Twoje dane osobowe - wyrażasz zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora. Masz prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych. Dane mogą być wykorzystywane do świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego, więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

branding & webdesign by dpistudio.pl