+ 48 61 815 20 17 tprofile@tprofile.pl

O firmie

Szanowni Państwo,
Witamy na stronach firmy Tprofile.
Tprofile to firma specjalizująca się od wielu lat w technice testów środowiskowych.

Dostarczamy produkty i rozwiązania techniczne do wielu laboratoriów przemysłowych,
naukowych oraz jednostek badawczo-rozwojowych.

Pasja | Wiedza | Doświadczenie

W tym roku mamy przyjemność obchodzić 20 lecie współpracy z producentem komór klimatycznych ACS. Setki wspólnie zrealizowanych projektów w Polsce i na świecie pozwoliły nam zebrać doświadczenia, dzięki którym dzisiaj jesteśmy w stanie zaproponować Państwu najlepsze rozwiązania.

Tprofile

Wieloletnie doświadczenie i wiedza w branży techniki testów, stałe doskonalenie i rozwój kadry, współpraca z najlepszymi na rynkach światowych dostawcami czyni firmę Tprofile godnym zaufania partnerem.

Cel

jaki stawiamy sobie od początku istnienia firmy to przede wszystkim zrozumienie Państwa potrzeb i oczekiwań, zaproponowanie właściwych rozwiązań technicznych oraz dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu wspieranie Państwa w realizacji codziennych wyzwań.

Urządzenia o najwyższej jakości oraz profesjonalna obsługa serwisowa to od wielu lat wizytówka firmy.

 

Dzięki Państwu możemy realizować swoje pasje techniczne samodzielnie projektując i budując spersonalizowane stanowiska badawcze.

Testy elektroniki 6K/min

Testy kompozytowych konstrukcji lotniczych

Zautomatyzowane testy poduszek powietrznych

Tprofile Marcin Kościelak

ul. Krótka 13,

62-007 Biskupice

tel: + 48 61 815 20 17

e-mail: tprofile@tprofile.pl

Partnerzy

   

Jak możemy pomóc?

© 2020 tprofile

Serwis wykorzystuje pliki cookies - tzw. “ciasteczka”. Jeśli nie zgadzasz się na ich wykorzystanie - nie korzystaj z serwisu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności. Wypełniając formularze zawierające Twoje dane osobowe - wyrażasz zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora. Masz prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych. Dane mogą być wykorzystywane do świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego, więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

branding & webdesign by dpistudio.pl