+ 48 61 815 20 17 tprofile@tprofile.pl

‹   SYSTEMY WIBRACYJNE

Systemy wibracyjne małych mocy

Małe systemy wibracyjne Tira służą do wykonywania testów elementów o niewielkiej masie.

W większości małych systemów wibracyjnych pole magnetyczne pochodzi od magnesu stałego. Dzięki nie zbyt dużej przestrzeni instalacyjne doskonale nadają się jako wzbudniki stołowe. Systemy te charakteryzują się wysoką sztywnością poprzeczną i szerokim spektrum częstotliwości od DC do 25 kHz. Zastosowanie ultra lekkich (zredukowane masy) elementów ruchomych oraz dużemu przemieszczeniu doskonale nadają się do kalibracji czujników drgań. A dzięki bardzo szerokiemu zakresowi częstotliwości małe systemy wibracyjne znalazły zastosowanie do przeprowadzania analizy modalnej.

Niewielkie rozmiary oraz doskonałe osiągi spowodowały, iż wzbudniki tego typu znalazły wiele niestandardowych zastosowań w laboratoriach naukowych.

W zależności od osiąganych parametrów siły małe systemy wibracyjne chłodzone są powietrzem lub nie wymagają zewnętrznego chłodzenia.

Dla sterowania systemami wibracyjnymi oferujemy nowoczesne i niezawodne sterowniki firmy DTC.

Tprofile Marcin Kościelak

ul. Krótka 13,

62-007 Biskupice

tel: + 48 61 815 20 17

e-mail: tprofile@tprofile.pl

Partnerzy

   

Jak możemy pomóc?

© 2020 tprofile

Serwis wykorzystuje pliki cookies - tzw. “ciasteczka”. Jeśli nie zgadzasz się na ich wykorzystanie - nie korzystaj z serwisu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności. Wypełniając formularze zawierające Twoje dane osobowe - wyrażasz zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora. Masz prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych. Dane mogą być wykorzystywane do świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego, więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

branding & webdesign by dpistudio.pl