+ 48 61 815 20 17 tprofile@tprofile.pl

‹   SYSTEMY WIBRACYJNE

Systemy wibracyjne chłodzone wodą

Systemy wibracyjne TIRA o dużym zakresie siły od 89 kN do 250 kN chłodzone są wodą. Stół wibracyjny zawieszony jest za pomocą łożysk hydrostatycznych zapewniających doskonale osiowe prowadzenie cewki oraz bardzo dużą sztywność osiową, co pozwala na przeprowadzenie testów wibracyjnych z obciążeniem nawet 910 kg.

Systemy wibracyjne tej wielkości mogą pracować w zakresie częstotliwości od DC do 3 kHz (w zależności od wielkości systemu wibracyjnego). Standardowe przemieszczenie elementu ruchomego wynosi 50.8 mm z możliwością powiększenia do 3”. W zależności od dolnej częstości rezonansowej systemy wibracyjne zawieszone są na poduszkach pneumatycznych pozwalających na zainstalowanie systemu wibracyjnego na posadzkach przemysłowych. Dodatkowe systemy osiowego pneumatycznego zawieszenia pozwalają na pracę systemu w niskich częstotliwościach.
Dla sterowania systemami wibracyjnymi oferujemy nowoczesne i niezawodne sterowniki firmy DTC.
Duże systemy wibracyjne ze względu na osiąganą siłę i sztywność stosowane są najczęściej w przemyśle lotniczym, wojskowym i „kosmicznym”.

Tprofile Marcin Kościelak

ul. Krótka 13,

62-007 Biskupice

tel: + 48 61 815 20 17

e-mail: tprofile@tprofile.pl

Partnerzy

   

Jak możemy pomóc?

© 2020 tprofile

Serwis wykorzystuje pliki cookies - tzw. “ciasteczka”. Jeśli nie zgadzasz się na ich wykorzystanie - nie korzystaj z serwisu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności. Wypełniając formularze zawierające Twoje dane osobowe - wyrażasz zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora. Masz prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych. Dane mogą być wykorzystywane do świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego, więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

branding & webdesign by dpistudio.pl