+ 48 61 815 20 17 tprofile@tprofile.pl

‹   SYSTEMY WIBRACYJNE

Systemy wibracyjne chłodzone powietrzem

Systemy wibracyjne TIRA średniej wielkości o zakresie siły od 4 do 55 kN chłodzone są powietrzem. Stałe pole magnetyczne wytwarzane jest w stojanie z cewką pola stałego.

Szeroka gama wzmacniaczy cyfrowych zawierają zintegrowaną elektronikę zasilającą zarówno sam wzbudnik jak i dmuchawę chłodzącą. Średniej wielkości systemy wibracyjne mogą pracować w zakresie częstotliwości od DC do 7 kHz (w zależności od wielkości systemu wibracyjnego).

Standardowe przemieszczenie 50.8 mm gwarantuje wykonanie większości profili badawczych przemysłu motoryzacyjnego, elektronicznego, lotniczego i wojskowego (opcjonalnie można powiększyć przemieszczenie do 3”). W zależności od wielkości systemy wibracyjne zawieszone są na poduszkach pneumatycznych pozwalających na zainstalowanie systemu wibracyjnego na posadzkach przemysłowych.

Dodatkowe systemy osiowego pneumatycznego zawieszenia pośredniego pozwalają na pracę systemu w niskich częstotliwościach. Szeroki wybór średnic armatury (stołów) pozwala naszym Klientom dobrać odpowiedni kompromis masy ruchomej osiągów i powierzchni mocowania próbek. Dzięki pneumatycznemu systemowi kompensacji obciążenia możemy położyć na stole pionowym próbki o wadze nawet do 910 kg. System wibracyjny dzięki specjalnym poduszkom i czujnikom optycznym skompensuje przyłożone obciążenie statyczne i przywróci położenie zerowe stołu wibracyjnego.

Jeśli natężenie pola magnetycznego na poziomie stołu wibracyjnego jest zbyt wysokie dla badanych elementów, systemy wibracyjne TIRA mogą być wyposażone w cewkę kompensującą pole magnetyczne. Średniej wielkości systemy wibracyjne mogą być stosowane również do testów ze stołami ślizgowymi. System obrotu wzbudnika pozwala na szybkie i komfortowe połączenie stołu wibracyjnego ze stołem ślizgowym.
Dla sterowania systemami wibracyjnymi oferujemy nowoczesne i niezawodne sterowniki firmy DTC.

Tprofile Marcin Kościelak

ul. Krótka 13,

62-007 Biskupice

tel: + 48 61 815 20 17

e-mail: tprofile@tprofile.pl

Partnerzy

   

Jak możemy pomóc?

© 2020 tprofile

Serwis wykorzystuje pliki cookies - tzw. “ciasteczka”. Jeśli nie zgadzasz się na ich wykorzystanie - nie korzystaj z serwisu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności. Wypełniając formularze zawierające Twoje dane osobowe - wyrażasz zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora. Masz prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych. Dane mogą być wykorzystywane do świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego, więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

branding & webdesign by dpistudio.pl