+ 48 61 815 20 17 tprofile@tprofile.pl

‹   SYSTEMY WIBRACYJNE

Stoły ślizgowe i oprzyrządowanie

W zależności od specyfikacji testów proponowane przez nas systemy wibracyjne mogą być wyposażone w stół ślizgowy. 

Stół ślizgowy pozwala na uzupełnienie możliwości prowadzenia testów w dwóch osiach poziomych.

 Dodatkowo dzięki możliwości obciążenia statycznego stołu ślizgowego masą nawet do 4 500 kg oraz wymiarom stołu ślizgowego sięgającym 2000 x 2000 mm mamy możliwość testowania dużych i ciężkich przedmiotów (testy kompletnych urządzeń). Doskonałe łożyskowanie oraz system prowadzenia osiowego płyty stołu ślizgowego pozwala na uzyskanie wysokich wartości momentów skręcających. Rozwiązania te pozwalają w sposób łatwy i szybki zmienić konfigurację z testów pionowych do poziomych i na odwrót.

Dla powiększenia powierzchni, do której można przymocować badane elementy, stosuje się dodatkowe stoły montowane armatury systemu wibracyjnego. Zastosowanie zewnętrznych stołów poprawia również sztywność mocowania dużych próbek.

Możemy Państwu zaproponować różne kształty i wielkości stołów. Podobne funkcje jak zewnętrzny stół pełni również sześcian „cube” lub specjalistyczne mocowania typu „L” lub „T”.

Dla zredukowania hałasu proponujemy naszym Klientom tłumiki hałasu montowane na dmuchawach chłodzących lub obudowy dźwiękochłonne.

Dla systemów o dużej mocy TIRA wprowadziła system oszczędzania energii który może zostać aktywowany przez Klienta kiedy realne obciążenie systemu jest zdecydowanie mniejsze niż jego osiągi.

Tprofile Marcin Kościelak

ul. Krótka 13,

62-007 Biskupice

tel: + 48 61 815 20 17

e-mail: tprofile@tprofile.pl

Partnerzy

   

Jak możemy pomóc?

© 2020 tprofile

Serwis wykorzystuje pliki cookies - tzw. “ciasteczka”. Jeśli nie zgadzasz się na ich wykorzystanie - nie korzystaj z serwisu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności. Wypełniając formularze zawierające Twoje dane osobowe - wyrażasz zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora. Masz prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych. Dane mogą być wykorzystywane do świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego, więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

branding & webdesign by dpistudio.pl