+ 48 61 815 20 17 tprofile@tprofile.pl

  KOMORY KLIMATYCZNE

Komory HALT i HASS

Dla zapewnienia niezawodności produktów poddaje się je połączonym testom szybkich zmian temperatury oraz wibracjom z sześcioma stopniami swobody.

Komory ACS typu HALT i HASS umożliwiają osiągnięcie zakresu temperatur od -100°C do +200°C. Dodatkowymi wymaganiami tego typu testu są szybkie zmiany temperatur, które w komorach ACS osiągają 60°C/min dla chłodzenia i 50°C/min dla grzania. Intensywna wymiana ciepła jak i szybkość zmian temperatury możliwa jest dzięki systemowi wentylatorów wymuszających obieg powietrza z prędkością 20m/s. Zastosowany pneumatyczny system wibracyjny umożliwia osiągniecie drgań random z 6 stopniami swobody. Pomiar przyspieszeń odbywa się w trzech osiach.

Zastosowane podwójne drzwi umożliwiają wprowadzenie dużych elementów badanych przy pomocy wózka widłowego, jak również pozwalają na łatwe zamocowanie próbki do stołu wibracyjnego.

Tprofile Marcin Kościelak

ul. Krótka 13,

62-007 Biskupice

tel: + 48 61 815 20 17

e-mail: tprofile@tprofile.pl

Partnerzy

   

Jak możemy pomóc?

© 2020 tprofile

Serwis wykorzystuje pliki cookies - tzw. “ciasteczka”. Jeśli nie zgadzasz się na ich wykorzystanie - nie korzystaj z serwisu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności. Wypełniając formularze zawierające Twoje dane osobowe - wyrażasz zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora. Masz prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych. Dane mogą być wykorzystywane do świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego, więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

branding & webdesign by dpistudio.pl