+ 48 61 815 20 17 tprofile@tprofile.pl

  KOMORY KLIMATYCZNE

Komory klimatyczne do testów wibracyjnych

Zakres produkcyjny ACS obejmuje komory klimatyczne do testów wibracyjnych Anyvib Konstrukcja komór typu Anyvib umożliwia ich połączenie z dowolnym systemem wibracyjnym pracującym w jednej lub wielu osiach.

Automatyczne podnoszenie i opuszczanie komory roboczej gwarantuje uzyskanie odpowiedniej pozycji podłogi i połączenie komory z systemem wibracyjnym w pozycji pionowej jak również poziomej (ze stołem ślizgowym). Komora Anyvib posiada wymienne podłogi, które pozwalają na wykonanie testów zarówno z systemem wibracyjnym jak i bez systemu. Zastosowanie pełnej podłogi powoduje, że komora staje się zwykłą komorą klimatyczną. Komora klimatyczna typu Anyvib posiada możliwość przesuwu w poziomie (ręczny i automatyczny), a długość szyn pozwala w większości przypadków ustawić komorę nad „stołem pionowym”, stołem ślizgowym, jak również wysunąć komorę poza obszar działania systemu wibracyjnego. W ten sposób możemy uzyskać dwa niezależne stanowiska badawcze. Automatyczny przesuw w pionie jak i w poziomie kontrolowany jest z poziomu panelu sterującego lub za pomocą niewielkiego pilota. To w znaczny sposób ułatwia połączenie uzbrojonego systemu wibracyjnego z komorą.

Standardowy zakres temperatury pracy w komorze Anyvib wynosi od -75°C do + 180°C, a prędkości zmian temperatury w standardowych wersjach wynoszą 5, 10 oraz 15°C/min zarówno dla chłodzenia jak i dla grzania. Standardowe objętości to 600l, 1200l oraz 2200l. Angelantoni Test Technologies buduje również znacznie większe komory dostosowane do nietypowych wymiarów wzbudników, zachęcamy do lektury broszury AnyVib. System sterowania oparty jest na dotykowym panelu MyKratos zintegrowanym z zewnętrznymi urządzeniami mobilnymi typu smartfon, tablet, czy PC.
Wymienne podłogi, mobilność komory oraz szeroki zakres wyposażenia dodatkowego powoduje, że komora klimatyczna Anyvib może znaleźć zastosowanie w aplikacjach, w których konieczne jest połączenie testu klimatycznego z zewnętrznym stanowiskiem badawczym niekoniecznie systemem wibracyjnym.

Oprócz typoszeregu komór Anyvib możemy wraz z ACS zaoferować Państwu stacjonarne komory do testów wibracyjnych lub specjalistyczne rozwiązania wykonane na Państwa zamówienie.

Tprofile Marcin Kościelak

ul. Krótka 13,

62-007 Biskupice

tel: + 48 61 815 20 17

e-mail: tprofile@tprofile.pl

Partnerzy

   

Jak możemy pomóc?

© 2020 tprofile

Serwis wykorzystuje pliki cookies - tzw. “ciasteczka”. Jeśli nie zgadzasz się na ich wykorzystanie - nie korzystaj z serwisu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności. Wypełniając formularze zawierające Twoje dane osobowe - wyrażasz zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora. Masz prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych. Dane mogą być wykorzystywane do świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego, więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

branding & webdesign by dpistudio.pl