+ 48 61 815 20 17 tprofile@tprofile.pl

  KOMORY KLIMATYCZNE

Komory do testów słonecznych

Podczas eksploatacji produkty wielu branż narażone są często na promieniowanie słoneczne. ACS w swojej ofercie posiada komory do badania wpływu promieniowania słonecznego na próbki.

Mogą one działać samodzielnie, jak również w połączeniu z testem klimatycznym, temperaturowym, deszczowym, czy wibracyjnym. Stosując różnego rodzaju źródła światła oraz filtry, jesteśmy w stanie dobrać odpowiadające Państwu spektrum promieniowania, a odpowiednia konstrukcja komory zapewnia maksymalne wykorzystanie czasu eksploatacji lamp

Komory dla testów promieniowaniem słonecznym ACS zapewniają wykonanie testów zgodnie MIL-STD 810 D jak również z wieloma innymi normami oraz według wymagań klientów. Odrębną grupę komór tego typu stanowią komory do testów paneli fotowoltaicznych komory typu PV.

Tprofile Marcin Kościelak

ul. Krótka 13,

62-007 Biskupice

tel: + 48 61 815 20 17

e-mail: tprofile@tprofile.pl

Partnerzy

   

Jak możemy pomóc?

© 2020 tprofile

Serwis wykorzystuje pliki cookies - tzw. “ciasteczka”. Jeśli nie zgadzasz się na ich wykorzystanie - nie korzystaj z serwisu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności. Wypełniając formularze zawierające Twoje dane osobowe - wyrażasz zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora. Masz prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych. Dane mogą być wykorzystywane do świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego, więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

branding & webdesign by dpistudio.pl