+ 48 61 815 20 17 tprofile@tprofile.pl

‹   SYSTEMY WIBRACYJNE

Systemy wibracyjne z komorami klimatycznymi

Dzięki ścisłej współpracy TIRA i ACS powstało szereg rozwiązań poprawiających komfort pracy podczas łączonych testów wibracyjnych i klimatycznych.

Możemy Państwu zaproponować kompletny zestaw systemu wibracyjnego i komory klimatycznej z całym oprzyrządowaniem dedykowanym do połączenia komór typu ANYVIB z systemami TIRA.
Nasza propozycja obejmuje specjalne termobariery, zestawy łączące umożliwiające wykonywanie testów wibracyjnych nawet przy skrajnych temperaturach -80°C i +180°C, specjalne zestawy uszczelniające, systemy podparcia podłóg jak i zestawy do współpracy ze stołami ślizgowymi.

Tprofile Marcin Kościelak

ul. Krótka 13,

62-007 Biskupice

tel: + 48 61 815 20 17

e-mail: tprofile@tprofile.pl

Partnerzy

   

Jak możemy pomóc?

© 2020 tprofile

Serwis wykorzystuje pliki cookies - tzw. “ciasteczka”. Jeśli nie zgadzasz się na ich wykorzystanie - nie korzystaj z serwisu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności. Wypełniając formularze zawierające Twoje dane osobowe - wyrażasz zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora. Masz prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych. Dane mogą być wykorzystywane do świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego, więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

branding & webdesign by dpistudio.pl