+ 48 61 815 20 17 tprofile@tprofile.pl

  KOMORY KLIMATYCZNE

Sterowanie

MyKratos – System sterowania oparty jest na sterowniku PLC i interfejsie MyKratosTM z ekranem dotykowym zabudowanym w drzwiach komory lub w panelu zewnętrznym maszynowni.

Komorami można zarządzać z dowolnego urządzenia mobilnego, wystarczy połączyć tablet, telefon komórkowy lub komputer z komorą ACS bezprzewodowo za pomocą Wifi lub przewodem Ethernet. System sterowania MyKratos może połączyć się z komorą również przez internet z dowolnego miejsca na świecie. System nie wymaga instalowania żadnego oprogramowania w komputerze lub urządzeniu mobilnym. Całość programu jest zaimplementowana w komorze, a użytkownik łączy się z nim używając zwykłej przeglądarki internetowej. Dzięki temu rozwiązaniu MyKratos jest nadzwyczaj stabilnym i wygodnym narzędziem.

Komora zapisuje wszystkie parametry pracy i programy we własnej wewnętrznej pamięci i nie ma konieczności ciągłego połączenia w czasie trwania testu. Za realizację testu i zapis danych testowych odpowiada sterownik komory, który pracuje niezależnie od tego, czy urządzenie zdalne jest podłączone czy nie. W jednym czasie z komorą może połączyć się nawet 16 użytkowników, którzy mogą na bieżąco monitorować pracę komory i przeglądać zapis testu. Każdy użytkownik ma własne hasło i login do komory. Zarządzający może nadać różne uprawnienia użytkownikom od możliwości podglądu testu przez możliwość startowania i zatrzymywania próby do możliwości edycji programów i ustawień komory. W każdej chwili możliwe jest ściągnięcie danych z testu na dysk urządzenia zewnętrznego i przeglądanie ich np. w arkuszu kalkulacyjnym. System Mykratos umożliwia pisanie programów z wykorzystaniem intuicyjnego edytora, który prezentuje edytowany profil w postaci wykresu. Zapisane programy są przechowywane w pamięci komory i niezależnie od tego z jakiego urządzenia mobilnego użytkownik korzysta – zawsze ma dostęp do tych samych programów i możliwość ich edycji. Użytkownik może uruchomić test w komorze od razu lub wpisać datę i godzinę rozpoczęcia realizacji profilu.

System informuje użytkownika o wszystkich przerwach w pracy komory i alarmach. Po podłączeniu do internetu komora może wysyłać e-maile z informacjami o alarmach, a po zainstalowaniu karty SIM w komorze istnieje możliwość wysyłania informacji o alarmach w postaci wiadomości SMS. Wszystkie alarmy i informacje o przerwach są również zapisywane w sterowniku komory i są możliwe do przeglądania w dowolnym momencie.

W Pakiecie MyKratos znajduje się również moduł wsparcie serwisowego MyAngel, dzięki któremu komora jest w stanie samodzielnie identyfikować stany awaryjne np. nieszczelności. Ponadto system MyAngel w sposób ciągły analizuje wszystkie parametry pracy komory i poza detekcją stanów alarmowych, przewiduje nadchodzące sytuacje awaryjne i informuje o nich stację serwisową ACS w danym kraju. Dzięki takim rozwiązaniom możliwe jest optymalne planowanie przeglądów czy interwencji serwisowych bez konieczności przerywania testu.

Tprofile Marcin Kościelak

ul. Krótka 13,

62-007 Biskupice

tel: + 48 61 815 20 17

e-mail: tprofile@tprofile.pl

Partnerzy

   

Jak możemy pomóc?

© 2020 tprofile

Serwis wykorzystuje pliki cookies - tzw. “ciasteczka”. Jeśli nie zgadzasz się na ich wykorzystanie - nie korzystaj z serwisu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności. Wypełniając formularze zawierające Twoje dane osobowe - wyrażasz zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora. Masz prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych. Dane mogą być wykorzystywane do świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego, więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

branding & webdesign by dpistudio.pl