+ 48 61 815 20 17 tprofile@tprofile.pl

  KOMORY KLIMATYCZNE

Komora szokowa

Jednym z bardziej rozpowszechnionych testów w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i wojskowym jest szokowy test temperaturowy.

Nasza propozycja obejmuje komory szokowe powietrze-powietrze dwu i trzykomorowe CST2T/CST3T jak również szokowe komory cieczowe CSTL. Standard typoszeregu CST 2T i CST 3T przewiduje objętości kosza roboczego od 27 l do 1000 l. Komora szokowa ACS posiada zakres temperatur pracy od -80°C do +220°C, a ruch kosza może odbywać się w pionie i w poziomie (w zależności od wersji komory). Komora szokowa tego typu może być wyposażona w szereg opcji, takich jak specjalne przepusty dla wprowadzenia okablowania próbki, systemy osuszania powietrza, systemy przedmuchu suchym azotem itd.

Tprofile Marcin Kościelak

ul. Krótka 13,

62-007 Biskupice

tel: + 48 61 815 20 17

e-mail: tprofile@tprofile.pl

Partnerzy

   

Jak możemy pomóc?

© 2020 tprofile

Serwis wykorzystuje pliki cookies - tzw. “ciasteczka”. Jeśli nie zgadzasz się na ich wykorzystanie - nie korzystaj z serwisu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności. Wypełniając formularze zawierające Twoje dane osobowe - wyrażasz zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora. Masz prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych. Dane mogą być wykorzystywane do świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego, więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

branding & webdesign by dpistudio.pl