+ 48 61 815 20 17 tprofile@tprofile.pl

  KOMORY KLIMATYCZNE

Komory przechodnie modułowe

W celu zminimalizowania kosztów i czasu dostawy komór klimatycznych typu Walk-in, ACS zaproponowało swoim klientom rozwiązanie modułowe. W ofercie komór klimatycznych znalazły się komory WAZZLE o pojemności wewnętrznej 10m3, 16m3, 30m3, 40m3 .

Przez zastosowanie kilku rodzajów maszynowni, posiadających różne wydajności, osiągnięto szeroką gamę komór o zróżnicowanych parametrach i wielkościach, przy jednoczesnym zredukowaniu kosztów, czasu dostawy i instalacji. Standardowy zakres temperatur pracy komór Wazzle mieści się w granicach od -70°C do +80°C lub +90°C, regulacja wilgotności odbywa się w zakresie 10%-98%. Zachęcamy do zapoznania się z broszurą Wazzle. System sterowania oparty jest na dotykowym panelu MyKratos zintegrowanym z zewnętrznymi urządzeniami mobilnymi typu smartfon, tablet, czy PC.
Dla tych z Państwa, dla których standardowe rozwiązania typoszeregu Wazzle nie są wystarczające, wraz z ACS możemy zaproponować dowolną komorę typu Walk-in w wykonaniu dedykowanym o parametrach dostosowanych dla danej aplikacji (link specjalne walk-in).

Tprofile Marcin Kościelak

ul. Krótka 13,

62-007 Biskupice

tel: + 48 61 815 20 17

e-mail: tprofile@tprofile.pl

Partnerzy

   

Jak możemy pomóc?

© 2020 tprofile

Serwis wykorzystuje pliki cookies - tzw. “ciasteczka”. Jeśli nie zgadzasz się na ich wykorzystanie - nie korzystaj z serwisu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności. Wypełniając formularze zawierające Twoje dane osobowe - wyrażasz zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora. Masz prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych. Dane mogą być wykorzystywane do świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego, więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

branding & webdesign by dpistudio.pl