+ 48 61 815 20 17 tprofile@tprofile.pl

  KOMORY KLIMATYCZNE

Komory próżniowe

Angelantoni Test Technologies może dostarczyć cały zakres komór próżniowych począwszy od standardowych próżniowych komór klimatycznych lub temperaturowych o próżni do 1 mbar, jak również symulatorów przestrzeni kosmicznej o próżni 10-8 mbar.

Standardowy typoszereg obejmuje zakres objętości od 150 l do 1000 l.

Jednak możliwości produkcyjne ACS sięgają zdecydowanie dalej i mogą sprostać Państwa szczególnym wymaganiom w tym zakresie. Komory próżniowe należą do jednych z najbardziej skomplikowanych komór testujących. Wynika to z konieczności regulacji parametrów klimatycznych w obniżonym ciśnieniu. Szereg rozwiązań opracowanych w dziesiątkach skomplikowanych projektów próżniowych pozwoliły w standardowym typoszeregu UD i TD uzyskać unikalne parametry stabilności, jednorodności i prędkości zmian temperatury i wilgotności. System sterowania oparty jest na dotykowym panelu MyKratos. Komory tego typu często stosowane są w przemyśle lotniczym dla symulowania zmiany pułapu lotu czy rozszczelnienia się kabiny (nagłe lub kontrolowane zmiany ciśnienia w określonych lub zmiennych warunkach klimatycznych)

Tprofile Marcin Kościelak

ul. Krótka 13,

62-007 Biskupice

tel: + 48 61 815 20 17

e-mail: tprofile@tprofile.pl

Partnerzy

   

Jak możemy pomóc?

© 2020 tprofile

Serwis wykorzystuje pliki cookies - tzw. “ciasteczka”. Jeśli nie zgadzasz się na ich wykorzystanie - nie korzystaj z serwisu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności. Wypełniając formularze zawierające Twoje dane osobowe - wyrażasz zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora. Masz prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych. Dane mogą być wykorzystywane do świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego, więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

branding & webdesign by dpistudio.pl