+ 48 61 815 20 17 tprofile@tprofile.pl

  KOMORY KLIMATYCZNE

Komora korozyjna

Nasza oferta obejmuje również komory do testów korozyjnych DCTC o standardowych objętościach komór roboczych 600l, 1200l, 2300l, 5500l, 7900l lub wg specyfikacji Klienta. Komory robocze wykonane są z tworzywa sztucznego, co gwarantuje użytkownikom długi i bezawaryjny okres eksploatacji.

Komora korozyjna ACS wyposażona jest w zbiornik solanki, sterowaną pompkę dla precyzyjnego dozowania solanki, pluwiometr, regulator ciśnienia powietrza wraz z manometrem, saturator z precyzyjną regulacją temperatury, dysze spryskujące z możliwą regulacją we wszystkich osiach, itd. Oferujemy szereg opcji poszerzających obszar zastosowania standardowej komory korozyjnej takich, jak oprzyrządowanie do testu klimatycznego VDA, z układem chłodniczym lub bez, SAE J2334, test namakania (wetting test), aplikacje z wykorzystaniem dodatkowego środka agresywnego, itp. .
Automatyczny system przedmuchu komory roboczej przed jej otwarciem zabezpiecza pozostałe przyrządy w laboratorium przed szkodliwym działaniem oparów z komory. Panel dotykowy KeyKratos z możliwością zastosowania zewnętrznego oprogramowania Winkratos pozwala zarządzać procedurami testowymi w komorze oraz zbierać i magazynować dane z testu. Pokrywa komory jest w całości przezroczysta, co umożliwia wizualną ocenę stanu próbki podczas wykonywania testu, bez konieczności otwierania komory. Wielkość pokrywy zapewnia komfortowy dostęp do przestrzeni testowej nawet dla dużych i ciężkich produktów.

Tprofile Marcin Kościelak

ul. Krótka 13,

62-007 Biskupice

tel: + 48 61 815 20 17

e-mail: tprofile@tprofile.pl

Partnerzy

   

Jak możemy pomóc?

© 2020 tprofile

Serwis wykorzystuje pliki cookies - tzw. “ciasteczka”. Jeśli nie zgadzasz się na ich wykorzystanie - nie korzystaj z serwisu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności. Wypełniając formularze zawierające Twoje dane osobowe - wyrażasz zgodę na ich gromadzenie i przetwarzanie przez Administratora. Masz prawo do wglądu, modyfikacji i żądania zaprzestania przetwarzania danych. Dane mogą być wykorzystywane do świadczenia usług oraz do kontaktu handlowego, więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

branding & webdesign by dpistudio.pl