Praca

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

                                                                      Inżynier serwisu

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie wycen i ofert technicznych
  • Serwisowanie urządzeń
  • Udział w realizacji projektów instalacji laboratoriów
  • Prowadzenie szkoleń i doradztwa technicznego

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Umiejętność samodzielnej analizy i rozwiązywania problemów technicznych
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów elektrycznych i chłodniczych
  •  Znajomość zagadnień dotyczących chłodnictwa
  • Mile widziany certyfikat personalny w zakresie f-gazów
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność i umiejętności komunikacyjne oraz dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  •  Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość udziału w międzynarodowych projektach branży motoryzacyjnej, obronnej, lotniczej
  • Pracę w młodym i przyjaznym zespole
  •  Możliwość rozwoju zawodowego

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: anna.koscielak@tprofile.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

realizacje